Lázeňské a wellness procedury

Ať jste do lázní přijeli se zdravotními potížemi nebo pouze na rekreaci, určitě se chcete dozvědět více informací o poskytovaných procedurách. Lázeňské a wellness procedury se dělí do několika skupin podle zaměření, pro zlepšení přehlednosti. Zde je seznam všech procedur v lázních Velké Losiny:

Balneoprovoz

Do této kategorie patří koupele. Vyzkoušejte vířivou, klidovou nebo přísadovou koupel.

Masážní procedury

Uvolněte svoje ztuhlé svaly u jedné z různorodých masáží. V nabídce naleznete reflexní masáže, klasickou masáž, aromatickou masáž, čokoládovou a medovou masáž, horké kameny, masáž pomocí baněk, manuální a přístrojovou lymfodrenáž a masáž proti celulitidě.

Zábaly

Vyzkoušejte zábal v rašelině, Dynaterm nebo parafínové zábaly.

Léčivé procedury

Procedury, díky kterým se zlepší zdravotní stav každého zákazníka. Můžete otestovat suchou uhličitou koupel, plynovou injekci, audiovizuální stimulaci, inhalaci, léčebný tělocvik individuální nebo skupinový, Nordic walking, elektroléčbu, magnetoterapii, ultrazvuk, biotronovou lampu anebo infračervené světlo.

Masážní salón

Navštívit můžete také Jávský masážní salón, kde si můžete dopřát masážní techniky z Indie. Proč si tedy nedopřát jávskou masáž, masáže Sumatra, Borneo, Havaj, reflexologii nohou, terapii vulkanickými kameny nebo tradiční thajská masáž.


Sponzorované pobyty

Navštivte Skanzen Rožnov pod Radhoštěm a užijte si skvělou zábavu!

Sháníte dárek pro své blízké, a rádi byste jim darovali nezapomentulné zážitky?

Zavítejte do nejstarších pivních lázní ve střední Evropě - Pivní lázně Chodová Planá vám nabídnou více než jen léčivou pivní koupel!

Lázně Velké Losiny | © 2011 - 2024 Copyright By LazneVelké Losiny.info | Pobyt v lázních jako dárek - Lázně Jeseník